Piknik na Bielanach – w stylu Slow Life

 

Lato się pomału kończy, wrześniowe powroty do szkół i pracy często podkręcają tempo życia i dodatkowy stres. Zaczynamy tęsknić za wakacyjnymi przeżyciami i wolnym czasem. Ale na szczęście jest oferta na najbliższą sobotę dla warszawiaków, która może pomóc nieco wyciszyć tempo wrześniowych aktywności i zaprosić do uśmiechniętego pożegnania lata – piknik organizowany przez Urząd Dzielnicy Bielany w stylu SLOW LIFE w Parku Olszyna!

Organizatorzy zaproponowali wiele różnych aktywności i slowaktywności – od strefy chillout, gdzie będzie można się zrelaksować, poprzez interesujący program artystyczny, zabawę na dechach, tematyczne strefy sportu i eko, aż po koncerty na dużej scenie – z finałowym występem grupy T.Love. A na deser pikniku Silent Disco 🙂

Szczególnie ciekawie zapowiada się strefa eko. Będzie wiele gier i zabaw propagujących proekologiczne zachowania nie tylko wśród najmłodszych, m.in.: plenerowe laboratorium, recyklingowy zwierzyniec, edukacyjne gry i zabawy o tematyce leśno-przyrodniczej, ekologiczna gra planszowa czy ekologiczne koło fortuny. Będzie także edukacyjne stoisko Sowiej Dziupli, na którym spotkamy żywe ptaki – sowy – z bliska! Będzie można dowiedzieć się m.in. o ich życiu, zwyczajach, ochronie itp.

Występy i animacje nawiązujące do rekreacji w klimacie starej Warszawy zapewni Grupa Teatralna Warszawiaki. Brzmi bardzo ciekawie.

My więc wybieramy się całą rodziną posmakować rytmu slow pikniku, aby ukołysać odchodzące wakacje i przygotować się mentalnie na jesień :). Do zobaczenia!

Ten wpis został opublikowany w kategorii W rytmie slow i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *