rock&slow

Koncert Armii Kuba z Tymkiem

 

 

Ostre zespoły rockowe, krew buzuje w żyłach jak w wulkanie, stare dobre przeboje z głośnymi gitarami i podwójną perkusją. 1000 ludzi w Palladium (3 lutego 2015, Warszawa), dredy, glany i pogo. A z drugiej strony spokojna twarz błogo śpiącego dziecka w bezpiecznych objęciach ojca i … w nausznikach. Co łączy te dwa bieguny? To może być tylko 2TM 2,3.

Na zdjęciu tata Kuba z małym Tymkiem :).  Tak łączy się pasja i inspiracja muzyczna, z czasem i pokoleniami. Zespoły naszych młodości i czasów studenckich mogą zagrać też do snu najmłodszemu pokoleniu fanów. Mogą przyjść rodzice i odświeżyć sobie wspomnienia ostrych imprez rockowych, a przy okazji przemycić atmosferę i inspiracje najmłodszym. Niech kulturalnie posmakują ostrej nuty i posłuchają ważnych Słów – które stanowią tu, nie ma co ukrywać, dyskretną, ale niezachwianą oś całości.

Koncert Armii _Budzyński Koncert Armii      Dla mnie i grona starych kumpli, koncert Armii i 2Tm 2,3 był okazją do wspomnień licealnych jeszcze czasów i odrobiny szalonej zabawy w tłumie starych rockowych wyjadaczy 🙂 Chociaż rytm był mało slow, to serca napełniły się dziką radością nieskrępowanego rockowego szaleństwa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii W rytmie slow i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *